reklamı kapat

POPÜLER

Venom

Venom filminden daha vizyona girmeden ilk başarı

Sony’nin Venom filmi, pek çok tartışmayla gündeme gelmişti. Kısa sürede popüler olan film ise ilk başarısını daha vizyona girmeden elde etti.

Marvel’ın en popüler kahramanlarından biri Spider-Man ancak Venom’un da Spider-Man’in peşi sıra elde ettiği ve yadsınamayacak büyüklükte bir popüleritesi var. O yüzden Sony’nin Marvel’la yaptığı Spider-Man anlaşmasından sonra ilk işinin bir Venom filmi olması çok da garip değil. Ancak geçmişte her ne kadar çok popüler olsa da, Marvel Sinematik Evreni ile beraber o popülerliği yavaş yavaş başka karakterlere aktaran Venom için 2018 çıkışı ayrı bir önem taşıyordu. Ancak Sony’nin bu kararı onları üzmeyecek gibi görünüyor. Film daha vizyona girmeden ilk başarısını elde etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man’ler geride kaldı

Tom Hardy’nin baş rolü üstlendiği film öyle bir heyecan dalgası yaratmış durumda ki filmin YouTube’da yayınlanan fragmanı 64 milyon izlenmeye ulaştı. Bu sayı ilk etapta hiçbir şey ifade etmeyebilir ancak şöyle açıklayalım. Filmin bu fragmanı herhangi bir Spider-Man filminin fragmanından çok izlenmiş. Spider-Man: Homecoming fragmanı 28 milyon izlenmeye sahipken The Amazing Spider-Man 2 filmi 37 milyonda. Yakın zamanda paylaşılan Spider-Man: Into the Spider-Verse fragmanı ise 25 milyon izlenmiş. 64 milyonluk izlenme filmi aynı zamanda YouTube’da en çok izlenen 20 film fragmanı arasına da sokuyor.

Film ne kadar başarılı olur bilemiyoruz. Ancak yarattığı heyecan ortada. Film 5 Ekim‘de vizyondaki yerini alacak.

Fragman