reklamı kapat

POPÜLER

Venom Marvel

Venom yönetmeninden filmi sinemada izleyeceklere uyarı

Ekim ayında vizyona girecek olan Venom filminin yönetmeninden filmle ilgili bir açıklama geldi. Filmi sinemada izleyecekler sürprize hazır olsun.

Advertisement

Ekim ayının en heyecanla beklenen filmleri arasında Venom yer alıyor. Tom Hardy’nin başrolü üstlendiği film, Sony’nin Spider-Man’siz Spider-Man evreni yaratmadaki ilk adımı olacak. Spider-Man’in olmadığı bir Venom’un beyaz perdede ne derece başarılı olacağı ise merak konusu. Ancak filmin yarattığı heyecan yadsınamaz boyutlarda. Yönetmen Ruben Fleischer ise izleyicileri uyarıyor. Marvel ve DC filmlerinden alıştığımız film sonrası ek sahneler kendini Sony’nin Venom’unda da gösterecek. Fleischer film tamamlandıktan sonra izleyicileri salonu terk etmemeleri konusunda uyardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Süper kahraman filmine gidip ek sahne beklememek hata olur”

Fleischer, bir süper kahraman filminde ek sahneyi beklememenin hata olduğunu belirtirken hayranları da soru işaretleriyle bıraktı. Venom filminin nasıl bir ek sahne ile geleceği bilinmiyor. Marvel cephesinde bu genellikle iki şekilde kendini gösteriyor. Çift ek sahne ve tek ek sahne olmak üzere sahneler ikiye ayrılıyor. Yapım ekibinin isimlerinin yer aldığı jenerikten önce yayınlanan sahne genellikle komedi odaklı yeni bir şey vadetmeyen bir sahne oluyor. Jenerik sonrası sahne ise daha ciddi ve yeni yapımlarla ilgili ipucu veren bir sahne olarak kendini gösteriyor. Sony cephesinde ise nasıl bir şeyle karşılaşacağımız beli değil. Sony’nin kendi Spider evrenini yaratmak istediği biliniyor. Serinin yeni yapımına ilişkin bir ipucu beklemek çok da hata olmaz anlayacağınız. Beklentiler ise Carnage üzerine yoğunlaşıyor. Ancak Tom Holland’ın Spider-Man olarak ek sahnede boy göstermesini bekleyenlerin sayısı da az değil…

Film 6 Ekim’de vizyondaki yerini alacak.

Fragman