reklamı kapat

POPÜLER

Willem Dafoe ve Mads Mikkelsen buluşturan At Eternity’s Gate

Willem Dafoe ve Mads Mikkelsen’ı bir araya getiren film [Video]

Willem Dafoe, inanılmaz bir performans ile At Eternity’s Gate‘te boy göstermeye hazırlanıyor. Efsanevi ressam Vincent van Gogh’u canlandıran Dafoe’ya Mads Mikkelsen eşlik ediyor.

Son dönemlerde sinemanın odağındaki ressam Vincent van Gogh, bu kez akademi ödüllü Willem Dafoe tarafından canlandırılıyor. Usta oyuncuları buluşturan At Eternity’s Gate’te Dafoe bir kez daha oyunculuğuna hayran bırakmaya hazırlanıyor. Geleneksel biyografi filmlerinin dışına çıkan At Eternity’s Gate, bizi van Gogh’un zihninin derinliklerine bir yolculuğa çıkarıyor. Filmde Dafoe’ya Mads Mikkelsen, Oscar Isaac, Emmanuelle Seigner ve Amira Casar eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önce festivalde

Filmin konusu ise şu şekilde özetlenmiş: “At Eternity’s Gate, insanların şüpheci yaklaşımlarına, alaylarına ve hastalığına rağmen dünyanın en sevilen ve etkileyici sanat eserlerine imza atmış bir insanın dünyasına ve zihnine bir yolculuk yapıyor. Bu adli bir biyografi değil. Vincent van Gogh’un mektuplarından, ortak kabulle olduğu söylenen olaylardan, duyumlardan oluşmuş sahneleri bir araya getiren bir film.

Hayli yoğun duygulara sürükleneceğiniz bir fragmanla boy gösteren film Venice Film Festivali kapsamında ilk gösterimini gerçekleştirdi. 12 Ekim‘de New York Film Festivali’nde boy gösterecek olan filmin Amerika’da 16 Kasım‘da vizyona gireceği belirtiliyor. Türkiye için şimdilik ne yazık ki net bir tarih bulunmuyor.