reklamı kapat

POPÜLER

Vox Lux

Natalie Portman ve Jude Law’ı buluşturan Vox Lux’tan ilk fragman [Video]

Natalie Portman ve Jude Law gibi iki yıldız ismi seneler sonra bir araya getiren Vox Lux filmi sonunda ilk fragmanıyla izleyici karşısına çıkıyor.

Natalie Portman ve Jude Law yeniden bir arada

Yönetmenliğini Brady Corbet‘in üstlendiği film temelde bir pop şarkıcısının ünlü olarak yaşamını sürdürme mücadelesi olarak özetlenebilir. Paylaşılan özete bakılırsa hikaye 1999 senesinde başlıyor. Celeste ve Eleanor büyük bir trajedinin ardından hayatta kalmayı başarıyor. İki kardeş yaşadıklarının ardından bir şarkı besteliyor ve bu şekilde travmayı atlatmaya çalışıyor. Onların ortaya koyduğu performans tutkulu bir menajerin dikkatini çekiyor. Böylece onların birer yıldıza dönüşmesine şahit oluyoruz. Celeste bir pop yıldızıi Eleanor ise onun yaratıcı ortağı oluyor. Aradan seneler geçiyor ve hikaye 2017‘ye taşınıyor. Artık 31 yaşında olan Celeste genç bir kızın annesi olmanın yanı sıra ünlü biri olarak hayatını yönlendirmeye çabalıyor. Fakat bu sandığı kadar kolay olmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vox Lux filminin başrollerini Natalie Portman, Jennifer Ehle ve Jude Law üstleniyor. Onlara Stacy Martin, Raffey Cassidy, Maria Dizzia ve Willem Dafoe gibi isimler eşlik ediyor. Ünlü olmakla baş etmenin hiç de kolay olmadığını ele alan Vox Lux filmi Amerika’da 7 Aralık‘ta vizyona girecek. Türkiye’deki gösterim tarihi ise henüz belli değil. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.