reklamı kapat

POPÜLER

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody’den Freddie Mercury’e odaklanan fragman [Video]

Queen grubunun geçmişini ele almasıyla olmasıyla dikkat çeken Bohemian Rhapsody yeni bir fragmanla boy gösteriyor. Bu son tanıtım Freddie Mercury‘e odaklanmasıyla ön plana çıkıyor.

Bohemian Rhapsody son tanıtımıyla karşımızda

20th Century Fox tarafından beyaz perdeye taşınan Bohemian Rhapsody son zamanların en çok konuşulan işleri arasında yer alıyor diyebiliriz. Filmin başrolünde seyredeceğimiz Rami Malek‘in Freddy Mercury’e fazlasıyla benzemesi beklentileri yükseltiyor. Mr. Robot dizisiyle ün kazanan oyuncu bu filmdeki performansıyla adından uzunca süre söz ettirecek gibi görünüyor. Bu dikkat çekici yapımda ona Lucy Boynton, Joseph Mazzello, Mike Myers, Ben Hardy, Aidan Gillen, Gwilym Lee ve Gwilym Lee gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan resmi özete bakılırsa hikaye aslında 1985’teki Live Aid konseri etrafında şekilleniyor. Seyrettiğimiz her şey grubun bu önemli konsere ulaşana kadarki macerasını ele alacak. Adını grubun en meşhur şarkılarından birinden alan Bohemian Rhapsody onların bir araya gelmesini ve yükselişini konu ediyor. Bunun yanında Mercury’nin hayatını, farklı tarzını ve gruba etkisini de gözler önüne seriyor. Queen‘in hikayesinin yanı sıra müziklerinin de daha geniş bir kitleye ulaştırılması amaçlanıyor.

Queen hayranlarının dört gözle beklediği Bohemian Rhapsody’nin vizyon tarihi 2 Kasım olarak açıklandı. Filmden paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulup izleyebilirsiniz.