reklamı kapat

POPÜLER

Bohemian Rhapsody† Rami Malek

Rami Malek tepeden tırnağa Freddie Mercury rolüne büründü!

Mr. Robot dizisiyle ün kazanan Rami Malek’in efsane isimlerden Freddie Mercury’e hayat vereceği bir süre önce belli olmuştu. Bohemian Rhapsody isimli projeden ilk görüntüler sonunda ortaya çıktı. Böylece Rami Malek’i ilk kez Freddie Mercury kılığında görme fırsatı elde ediyoruz.

Kısaca bahsetmek gerekirse dünyanın en tanınmış gruplarından biri olan Queen‘in en görkemli dönemi beyaz perdeye taşınıyor. Fikir aşamasındayken bile büyük heyecan uyandıran bu projenin yönetmenliğini X-Men filmleriyle tanınan Bryan Singer üstleniyor. Başrolde ise Mr. Robot ile büyük beğeni toplayan Rami Malek yer alıyor. Emmy Ödüllü oyuncu şimdi Freddie Mercury olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İsmini grubun en meşhur eserlerinden birinden alan Bohemian Rhapsody, Queen’in 1970 ve 1985 yılları arasındaki dönemini konu edecek. 15 yıllık bu süreç Mercury ve arkadaşlarının yaşadıklarını sinemaya aktaracak. Bryan Singer’ın açıklamalarına bakılırsa film Freddie Mercury’i konu eden karanlık bir hikaye olmayacak. Queen’in müzik dinleyicilerinin hayatında bıraktığı iz ele alınacak.

Filmden paylaşılan ilk fotoğrafta Rami Malek‘i tepeden tırnağa Freddie Mercury’e dönüşmüş bir şekilde görüyoruz. Mercury’nin beyaz atlet ve kot pantolonlu klasik görüntüsü Malek’in üzerine oturmuş görünüyor. Eğer her şey yolunda giderse Bohemian Rhapsody’i 25 Aralık 2018‘de izleyebileceğiz.