reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition

Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition’ın saydamlığını gösteren video

Dünyanın seri üretime alınacak ilk saydam televizyon Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition için kısa ancak güzel bir video geldi.

Detayları aşağıda yer alan Xiaomi Mi 10 Ultra ve Redmi K30 Ultra ile beraber lanse edilen Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition, firmanın son dönemdeki en çok ses getiren ürünlerinden oldu. Daha önce de aktardığımız üzere isimde geçen “Transparent Edition” ibaresi, televizyonun gerçekten saydam bir 55 inç OLED panel taşımasından geliyor. Bu konuda seri üretime alınan dünyadaki ilk model olduğu aktarılan Mi TV LUX Transparent Edition, bu açıdan gerçekten çok şaşırtıyor. Peki saydam bir televizyon nasıl bir deneyim sunuyor? Hemen aşağıda ya da burada izleyebileceğiniz video bunun cevabını veriyor. Görüntüyü havada asılı gibi gösteren 55 inçlik saydam OLED panel, gerçekten alışılmışın dışında ilginç bir yapı getiriyor. Bu televizyon için evlerde / ofislerde özel ortamlar hazırlamak gerekecek gibi görünüyor. Çünkü görebileceğiniz üzere böyle bir model alıp düz duvar önüne konulması hiç mantıklı durmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition çok ses getirdi ancak çok pahalı bir model

Modelin fiyatı resmi olarak açıklandığı üzere tam 7.200 dolar seviyesinde yer alıyor. Yani inanılmaz bir fiyat karşımızda yer alıyor. Bu açıdan TV’nin Türkiye’de satılmasını kesinlikle beklemiyoruz. Çünkü sadece kur çarpımı 50 bin TL’yi geçiyor.

İlginizi Çekebilir

Yine Türkiye’de beklenmeyen özel bir telefon