reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition

Xiaomi’den 27 inç “saydam OLED monitör” geliyor olabilir

Dünyanın seri üretime alınacak ilk saydam televizyon Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition sonrasında ilginç bir ürün daha gündemde.

Xiaomi Mi 10 Ultra ve Redmi K30 Ultra ile beraber lanse edilen Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition, firmanın son dönemdeki en çok ses getiren ürünlerinden olmuştu. Daha önce de aktardığımız üzere isimde geçen “Transparent Edition” ibaresi, televizyonun gerçekten saydam bir 55 inç OLED panel taşımasından geliyor. Bu konuda seri üretime alınan dünyadaki ilk model olduğu aktarılan Mi TV LUX Transparent Edition, bu açıdan gerçekten çok şaşırtıyor. İşte bu ürün firmanın saydamlık özelliğine sahip tek modeli olmayacak. Çünkü aktarıldığı kadarıyla Xiaomi’den 27 inç boyutunda bir “saydam monitör” modeli yolda bulunuyor. Bu üründe Samsung‘dan gelen bir OLED panelin kullanılacağı aktarılırken, çıkış için 2021’e işaret ediliyor. Bunun haricinde henüz teknik detay bilinmiyor ancak ürün kağıt üstüne çok dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın ilk saydam ürünü Xiaomi Mi TV LUX Transparent Edition kaça satılacak?

Modelin fiyatı resmi olarak açıklandığı üzere tam 7.200 dolar seviyesinde yer alıyor. Yani inanılmaz bir fiyat karşımızda yer alıyor. Bu açıdan TV’nin Türkiye’de satılmasını kesinlikle beklemiyoruz. 27 inç saydam monitörün kaça satılacağı ise henüz gizemini koruyor.

İlginizi Çekebilir

Yine Türkiye’de beklenmeyen özel bir telefon