reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklıkta yer alan kilit özellik

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için gürültü engelleme ile alakalı kilit bir özellik daha netlik kazanmış durumda.

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modeli kısa süre önce ortaya çıkmıştı. Tasarımsal açıdan direkt olarak Apple AirPods Pro gibi görünen model, firmanın resmi paylaşımına göre 10 Eylül tarihinde resmen lanse ediliyor. Avrupa’da 150 euro seviyesinde satılacak ve üç farklı renk seçeneği sunulacak ürün, hatırlamak adına merkezinde Kirin A1 işlemciyi taşıyor ve Bluetooth 5.2 bağlantı kullanıyor. Rakibi gibi ANC yani aktif gürültü engelleme ile gelen FreeBuds Pro, işte tam da bu noktada güzel bir detay taşıyor. Firmanın resmi açıklamasına göre kulaklığın ANC özelliği dinamik olarak çalışıyor. Yani Huawei FreeBuds Pro, gürültü engelleme seviyesini bulunulan ortama göre sürekli olarak otomatik şekilde değiştirebiliyor. Bu da gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Ofis içerisindeki gürültü ile dış mekan gürültüsü elbette birbirinin aynısı değil ve kulaklığın burada seviye ayarını kendisinin yapması güzel duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık ses getirecek izlenimi oluşturuyor

Detaylı sızıntıya rağmen halen pil ömrü tam olarak belli olmayan ancak her kulaklıkta 52.5 mAh pil taşıdığı aktarılan kulak içi formundaki FreeBuds Pro, görebileceğiniz üzere rakibi Apple AirPods Pro benzeri bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Bu hazne kablosuz şarj desteğini de taşıyor.

İlgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video