reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için beklenen Türkiye satışı başladı. Model şimdilik ön satış sürecine dahil edildi.

Tasarımsal açıdan Apple AirPods Pro gibi görünen Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık, burada 1.499 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Model için Türkiye’de iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Hatırlamaka adına ürünün merkezinde firmanın yeni nesil diğer giyilebilir ürünlerinde de yer alan Kirin A1 işlemci bulunuyor. AirPods Pro gibi ANC yani aktif gürültü engelleme ile gelen FreeBuds Pro, bu noktada güzel bir detay da taşıyor. Firmanın resmi açıklamasına göre kulaklığın ANC özelliği dinamik olarak çalışıyor. Yani Huawei FreeBuds Pro, gürültü engelleme seviyesini bulunulan ortama göre sürekli olarak otomatik şekilde değiştirebiliyor. Bu da gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Ofis içerisindeki gürültü ile dış mekan gürültüsü elbette birbirinin aynısı değil ve kulaklığın burada seviye ayarını kendisinin yapması güzel duruyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık ses getirecek gibi duruyor

Kulağa uygun yüksek yalıtımı uygulaması üzerinden yapabilen ve açıklandığı kadarıyla her kulaklıkta 52,5 mAh pil taşıyan kulak içi formundaki FreeBuds Pro, görebileceğiniz üzere rakibi Apple AirPods Pro benzeri bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Bu hazne kablosuz şarj desteğini taşıyor. Modelin ANC ile 4,5 saat, ANC olmadan ise tam 8 saatlik bir pil ömrü bulunuyor. Hazne ile beraber toplam kullanım ANC ile 20 saat, ANC olmadan 30 saat seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Özel iPhone 12 sürümlerine merhaba deyin