reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için fiyat dahil kilit detaylar sızdı

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık için detaylı sızıntı sürpriz olmadığı üzere Roland Quandt‘tan geldi. Model genel olarak iddialı görünüyor.

İlk görseli sabah saatlerinde gelen “Mermaid” kod adına sahip Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modeli hemen hemen tamamen detaylandı. Tasarımsal açıdan direkt olarak Apple AirPods Pro gibi görünen model, üç farklı renkte geliyor. Burada siyah, gri ve beyaz sunuluyor. Avrupa’da 150 euro seviyesinde satılacak denilen ürün, merkezinde Kirin A1 işlemciyi taşıyor ve Bluetooth 5.2 bağlantı kullanıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere rakibi gibi ANC yani aktif gürültü engelleme ile gelen FreeBuds Pro, telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. ANC altyapısı arka plan gürültüsünü telefon görüşmeleri için ortadan kaldırabiliyor. Henüz tam olarak pil ömrü belli olmayan ancak her kulaklıkta 52.5 mAh pil taşıdığı aktarılan kulak içi formundaki FreeBuds Pro, yine Apple AirPods Pro benzeri bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Bu hazne kablosuz şarj desteğini de taşıyor. Modelin detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Huawei Watch GT 2 Pro ile aynı etkinlikte resmileşmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modeli çok dikkat çekiyor

Türkiye’de de satılacağına kesin gözüyle baktığımız ürün, aşağıdaki FreeBuds 3’e oranla çok daha iyi bir deneyim sunacak izlenimi oluşturuyor. Bu kulaklığın özellikle ANC konusunda çok ama çok iddialı olması bekleniyor.

İlgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video