reklamı kapat

POPÜLER

Sony MHC-V73D
Sony MHC-V73D
Sony MHC-V73D

Eğlencenin dozunu artıran kablosuz parti hoparlörü: Sony MHC-V73D

Sony yüksek güçlü ses sistemini gün ışığına çıkardı. Sony MHC-V73D olarak adlandırılan sistem çok yönlü ses ve ışık özellikleriyle fark yaratıyor.

Taşınabilir bir tasarıma da sahip olan hoparlörde yüksek verimli tweeter ve yüksek verimli orta menzilli sürücüler kullanılıyor. Bunlar sayesinde ses hem daha yüksek dalga boylarına çıkabiliyor hem de daha geniş bir alanı kaplayarak daha uzak mesafelere ulaşıyor. V73D üzerindeki yeni Çok Yönlü Parti Sesi sayesinde, önde ve arkada toplam dört tweeter ile sesin yayılım alanını yukarıya doğru genişletiyor. Orta menzilli hoparlör sesi hoparlörün önünden ve arkasından dağıtıyor. Çok Yönlü Parti Sesi özelliği, ön ve arka tweeter’lar, orta menzilli hoparlör, woofer ve Jet Bass Booster’ın birleşimi sayesinde elde ediliyor. Ses sistemi Çok Yönlü Parti Işığı özelliğine de sahip. Sistem, çok-renkli şeritler ile lacivert, açık mavi ve yeşil ışık dalgaları yayıyor ve kullanıcılara eğlenceli bir deneyim sunuluyor. Işığın dinamik hareketleri sayesinde gerçek bir gece kulübü deneyimi elde ediliyor. Ambient Light modunu da bünyesinde barındıran sistem sunduğu daha yavaş ve dinlendirici ışık animasyonuyla dikkat çekiyor. Akıllı telefonlarla da uyumlu şekilde çalışan müzik sisteminde iki adet mikrofon girişi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony MHC-V73D satış fiyatı belli mi?

Bu mikrofon girişlerine karaoke için bir mikrofon veya gitar takılabiliyor. Mikrofon Yankı özelliği, bir konser salonunda şarkı söyleme efektini taklit ederek deneyimi farklı bir boyuta taşıyor. DAB+ sinyal alım özelliğine ve tam uyumlu FM alıcıya da destek veren cihaz önümüzdeki ay piyasadaki yerini alacak. Sony MHC-V73D’nin satış fiyatı ise henüz belli değil.

İlginiz Çekebilir

Geleceğin roketi ilk kez tam olarak havalandı