reklamı kapat

POPÜLER

Logitech’ten çok yönlü yeni seri


HEM PC, HEM MAC UYUMLU
İster evde, ister işte kullanabileceğiniz ve hem PC, hem de Mac platformlarıyla uyumlu olan yeni Logitech serisi, sahip olduğu ‘forward-firing’ teknolojisi ile aşina olduğumuz standart PC hoparlörlerinin aksine 360 derece ses veya çok yönlü akustikler sunabiliyor. Öne ve arkaya doğru bakan sürücüleri olan hoparlörleri ile daha geniş bir ses sunan yeni seri, odanın neresinde olursanız olun müzik kalitesinden ödün vermemenizi sağlıyor.

2.1 HOPARLÖR SİSTEMİ İLE MÜZİK KEYFİ
Logitech’in Z523 ve Z323 modelleri film, müzik ve oyun gibi multimedya uygulamalarından hangisiyle meşgul oluyorsanız olun, sahip olduğu iki uydu ve 6.5 inç boyutunda ‘down-firing’ subwoofer’ı ile atmosferi kolayca yakalayabilirsiniz. Z523 ile 40 watt’lık ses gücü ile odanızı dinamik sesle doldurabilir ve üzerinde bulunan kullanışlı kontrolleri sayesinde ses seviyesine her an hükmedebilirsiniz. 30 watt’lık bir ses gücü üreten Z323 de, daha az ses seviyesine ihtiyaç duyan, ancak yine kaliteden ödün vermek istemeyen kullanıcıların tercih edebilecekleri bir hoparlör sistemi. Bu arada hem Logitech Z523, hem de Z323 kulaklıklarınız, müzik çalarınız, oyun konsolunuz, DVD oynatıcınız ve iPod’unuz ile uyum sorunu çıkartmayacaktır.

STEREO MULTİMEDYA HOPARLÖRLER
Logitech’in yeni serisinin diğer modelleri olan Z520 ve Z320 ise, elbette yine ailenin diğer üyeleri gibi sesi en kaliteli haliyle taşıyorlar. Güçlendirilmiş iki yönlü tasarımıyla dikkat çeken Z520, 26 watt’lık ses gücü ile film ve oyunlarınıza hayat verecektir. Z320 ile de 10 watt’lık bir ses gücü elde edebilir ve pratik kullanımıyla istediğiniz her yerde müzik ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER