reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G933 Artemis Spektrum
Logitech G633
Logitech G633
Logitech G6330
Logitech G933 Artemis Spektrum
Logitech G933

Logitech G’den oyun tutkunlarına özel kulaklıklar

Logitech, yeni oyun kulaklıkları G633 ve G933 Artemis Spektrum’u tanıttı. Oyun tutkunları için geliştirilen kulaklıklar, Logitech’in 25 yılı aşkın deneyime sahip ses mühendisliği ekibinin imzasını taşıyor. Patent başvurusu yapılmış Pro-G ses sürücüleri sayesinde oyuncuların talep ettikleri ses performansını sergileyen kulaklıkların karma (hybrid) ağlı materyallerden yapıldıkları belirtiliyor. Pro-G sürücüler sayesinde kulaklıklar oyun ve müzik performanslarında temiz, net ve zengin bir bas deneyimi sunuyor.

7.1 Dolby Surround ses düzenine de sahip olan kulaklıklar, tamamen kişiye özel olarak ayarlanabiliyor. RGB ışıklandırması, değiştirilebilir arka aydınlatmalı hoparlör plakaları ve programlanabilir G-tuşları ise kulaklıkların sunduğu diğer özellikler arasında. Logitech Oyun Yazılımı ile birlikte eşleştirildiğinde ise ses ayarlarını özelleştirmek, kişisel ses profilleri yaratmak ve favori EQ değerlerini kolayca kaydetmek mümkün. PC ve konsollarla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklıklardan Logitech G633 tek bir USB bağlantısı ve tek bir analog girişle iki ayrı cihaza aynı anda bağlanıp sesleri karıştırabiliyor. Logitech G933 bir USB mix adaptör ve iki analog girişi ile üç ayrı cihaza aynı anda bağlanabiliyor ve bu üç cihazdan gelen sesleri karıştırabiliyor. 

Kablolu oyun kulaklığı Logitech G633’ün yanı sıra Logitech G933, 2,4 GHz ultra düşük kablosuz bekleme süresi ile hem kablolu, hem de kablosuz oynayabilme özelliği sunuyor. Alternatif olarak, dahili analog kabloyu ve kulaklık üzerinde bulunan 3 mm’lik analog girişi kullanarak pil gücünü tüketmeden oyun oynayabilirsiniz. Kablosuz USB mix adaptör ise analog ses veya mobil cihazınızı kablosuz olarak kullanma imkanı sunuyor. Eylül ayında pazardaki yerini alacak kulaklıkların satış fiyatları henüz belli değil.