reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G

Logitech G’den kasım ayına özel indirim fırsatları

Logitech G bu ay geçerli olacak kampanya fırsatlarını duyurdu. Logitech G imzalı ürünler kasım ayı boyunca uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Klasik tasarıma sahip Logitech G102 Lightsync, canlı renkleriyle dikkat çeken G203 Lightsync, uygun fiyatlı G305 Lightspeed, ultra hızlı oyun deneyimi sunan G402 Hyperion Fury, yüksek performanslı oyun mouse’u G502 Hero, dünyanın en popüler oyun mouse’u G502 Lightspeed kampanyalı ürünler arasında yer alıyor. Kampanya bu ürünler dışında  sayısal tuş takımı bulunmayan klavye arayanların tercihi G413 TKL SE ve oyunda performansa ihtiyaç duyanlar için tam boy bir klavye olan G413 SE modeli de karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G epor konusunda da önemli bir iş birliğine imza atmıştı

Yeni sezonda FUT Esports ile anlaşan Logitech G, esporun en büyük destekçilerinden biri olmayı hedefliyor. Logitech G, ürün ve sponsorluk desteğinin yanı sıra Ar-Ge çalışmalarıyla bu bağlamda oyuncu performansını ve oyun deneyimini en üst düzeye çıkaran ürünler tasarlayarak ürün gamını çeşitlendirmeyi sürdürüyor.  Logitech yeni aksesuarlarını kısa bir süre önce gerçekleştirdiği basın etkinliğinde tanıtmıştı. Tanıtılan yeni farelerden biri olan Logitech Pro X 2 Superlight hafif gövdesiyle öne çıkıyor.

Fare aynı zamanda profesyonel oyuncuların sevdiği hassasiyeti ve mekanik hissi sağlayan yeni bir hibrit optik-mekanik anahtar teknolojisi Lightforce ile öne çıkıyor. Yalnızca 60 gram ağırlığındaki, hassasiyet, performans ve güvenilirliği birleştiren fare, ileri seviye oyuncuların hamlelerini kolaylaştırıyor. Pro X 2 kablosuz kulaklık ise gelişmiş ses tepkisi, azaltılmış ses bozulması ve  yeni bir malzeme olan grafenden üretilen grafen sürücüleriyle göze çarpıyor. Kulak ve baş için tasarlanmış hafızalı köpük süngerler, ileri düzeyde performans sergilemeyi amaçlayan oyuncuların her türlü dış faktörden odağını korumasını sağlıyor. Kulaklık, dayanıklı alüminyum malzemeler ve çelik çerçeve ile konfor ve sağlamlığın dengesini sunuyor.  Kulaklık 50 saate varan kullanım imkanı vadediyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER