reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G502 Lightspeed kablosuz oyuncu faresi

Kablolu performansı, kablosuz kolaylığı: Logitech G502 Lightspeed [Video]

Çevre birimleri konusunda dünyanın en büyük firmalarından Logitech, ürün gamına yeni bir kablosuz oyun faresi daha ekledi. Karşınızda yeni Logitech G502 Lightspeed.

Ürün gamı çok büyük olan ancak özellikle fare konusunda en popüler isimlerden olan Logitech, kablosuz oyuncu faresi tarafında kullanıcılara yeni bir seçenek daha sunuyor. Normal G502’nin kablosuz versiyonu olan yeni Logitech G502 Lightspeed, gelişmiş özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Donanımsal altyapısıyla kablolu fare performansını kablosuz kolaylığıyla bir araya getiren fare, firmanın HERO 16K sensörünü kullanıyor. 16 bin DPI’lık bu sensör, 1 ms raporlama hızıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 114 gram toplam ağırlığıyla kablolu versiyondan 7 gram daha hafif olan (Ağırlık değişimi mümkün) oyuncu faresi, şirketin PowerPlay kablosuz şarj teknolojisine destek veriyor. Yerleşik aydınlatma sistemiyle 48 saat, ışık kapatıldığı zaman ise aralıksız 60 saat kullanım ömrü sunan fare, sağ el ile kullanıma yönelik tasarlanmış ve oldukça ergonomik yapıda.

Logitech G502 Lightspeed kablosuz oyuncu faresi
Logitech G502 Lightspeed kablosuz oyuncu faresi
Logitech G502 Lightspeed kablosuz oyuncu faresi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G502 Lightspeed oyun faresi en iyisini isteyenlere özel

Profesyonel oyuncular performans kaybı ya da bağlantı sorunu olmasın diye genelde kablolu fareler tercih ediyor. Ancak yeni teknolojiler ile artık kablosuz fare modelleri de oldukça yüksek performans sunuyor. Birçok oyuncunun profesyonel turnuvalarda dahi aktif olarak kullanabildiği yeni nesil kablosuz fareler, büyük bir kullanım kolaylığı getiriyor. İşte bunların en gelişmişlerinden G502 Lightspeed, 150 dolar yurt dışı satış fiyatıyla bu ay içerisinde raflardaki yerini alıyor. Modelin resmi tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz.