reklamı kapat

POPÜLER

Logitech yeni oyuncu faresini duyurdu

Başarılı bilgisayar aksesuarlarıyla tanıdığımız Logitech, oyunculara yönelik G serisine yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Logitech’in hardcore oyunculara yönelik geliştirdiği yeni oyun faresi, G502 Proteus Spectrum adını taşıyor.

G502 Proteus Core modeli üzerine geliştirilen yeni oyuncu faresi, yine birbirinden şık özelliklere ve gelişmiş teknolojilere sahip. G502 Proteus Spectrum’da yer alan Logitech G Delta Zero optik sensör teknolojisi, izleme kabiliyetini artırıyor. Sahip olduğu 200 ile 12.000 arasında değişebilen DPI aralığı; sıfır sensör ivmesi, sıfır düzeltme ve filtreleme ile sıfır piksel yuvarlama sunuyor. 16,8 milyon renk spektrumu ve parlaklık ayarı yapılabilen fare, kişiselleştirilebilir RGB aydınlatma özelliğiyle Logitech’in diğer RGB modelleriyle senkronize edilebiliyor.

G502 Proteus Spectrum’a 3,6 grama kadar ağırlık yerleştirerek ağırlık ve denge merkezi ayarlanabiliyor. 11 programlanabilir tuştan her birine istenilen herhangi bir komut veya makro kolayca atanabiliyor. Yüzey ayarıyla sensörün dinamik menzili, mouse yüzeyinin özellikleriyle uyumlu olarak optimize edilebiliyor. Böylece maksimum hıza ulaşılarak yüksek performans elde ediliyor.

Kısa bir süre sonra satışa sunulması beklenen yeni G502 Proteus Spectrum için tavsiye edilen satış fiyatı 95 dolar+KDV.