reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G PRO Wireless fare
Logitech G PRO Wireless fare
Logitech G PRO Wireless fare

Logitech’ten üst düzey performansa özel yeni kablosuz oyuncu faresi: “G PRO Wireless”

Dün bilek ağrılarına özel olarak hazırlanan dikey fare modeli MX Vertical‘ı tanıtan Logitech, bugün ise karşımıza yeni G PRO Wireless ile çıktı.

Logitech‘in yeni faresi G PRO Wireless, isminden de anlaşılabileceği üzere profesyonel oyunculara hitap ediyor. Burada özellikle sürekli olarak büyüyen e-spor tarafına odaklanan firma, modelini kablosuz olarak hazırlamış durumda. Profesyonel oyuncular genelde kablosuz fare tercih etmiyor. Bunun arkasında olası gecikmelerin önlenmesi yer alıyor. Profesyonellere yönelik Logitech G PRO Wireless ise kablosuz olarak görev yapıyor. Direkt olarak kablolu versiyonun üzerine kurulan bu yeni sürüm, firmanın özel LIGHTSPEED teknolojisiyle sıfır gecikmeli kablosuz bir mücadele imkanı getiriyor. Tam 16 bin DPI HERO sensör üzerine kurulan yani çok hassas olan oyuncu faresi, POWERPLAY kablosuz şarj altyapısına da destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Logitech G PRO Wireless fare
Logitech G PRO Wireless fare

Yeni Logitech G PRO Wireless en üst seviyeye hitap ediyor

Hem sol hem de sağ el ile kullanılabilen standart bir tasarımı bulunan fare, bünyesinde iki adet buton taşıyor. Bu butonlar isteğe bağlı olarak sağa ya da sola takılabiliyor. Oldukça hafif olduğu için hem taşıması hem de kontrol etmesi kolay olan ürün, yerleşik 48H LIPO piliyle uzun süre görev yapabiliyor. Gelelim farenin satış fiyatına. Yapılan resmi açıklamaya göre model ağustos sonunda 150 dolardan raflardaki yerini alıyor.

İlgili Video