reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G Pro X Superlight 2 ve Logitech G Pro X TKL Lightspeed
Logitech G Pro X Superlight 2

Logitech G Pro X Superlight 2 ve Logitech G Pro X TKL Lightspeed tanıtıldı

Yeni iddialı oyuncu faresi Logitech G Pro X Superlight 2 ve mekanik oyuncu klavyesi Logitech G Pro X TKL Lightspeed tanıtıldı.

Geçtiğimiz hafta sızdırılan 159 dolarlık Logitech G Pro X Superlight 2, bugün firma tarafından resmileştirildi. Yerini aldığı seçeneğe oranla genel tasarım çizgisini koruyan model, taşıdığı Hero 2 sensör üzerinden tam 32,000 DPI hassasiyet sunuyor. Bu konuda çok iddialı olan oyuncu faresinin, resmi verilere göre maksimum hızlanma değeri 40G’den fazla ve sinyal hızı 2.000 Hz veya 0,5 milisaniye seviyesinde yer alıyor. PC’lerle beraberinde gelen Lightspeed adaptör üzerinden kablosuz olarak gecikmesiz bağlantı sunan fare, 95 saate kadar kullanım ömrü getiriyor ve bu birçok oyuncu için neredeyse bir aylık kullanım süresi (Çoğu kişi sadece akşamları 1-2 saat oyun oynayabiliyor) anlamına geliyor. PTFE taban ile yüzey kaydırması özelinde çok akıcı bir deneyim sunacak ürün, yüksek görünen tekerleği merkeze konumlandırıyor. Lightforce adı verilen Logitech imzalı “Hibrit Optik-Mekanik Fare Anahtarları” üzerine kurulan Superlight 2, yanında iki adet özelleştirilebilir buton barındırıyor ve yerini aldığı modelden farklı olarak 63 değil 60 gramlık ağırlığa sahip. Yani oldukça hafif olan fare, USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. İleride Türkiye’de de satılacak olan yeni oyuncu faresi yanında bugün Logitech G Pro X TKL Lightspeed mekanik oyuncu klavyesi de tanıtıldı. Fare gibi üç farklı renkte elde edilebilen ürün, gecikmesiz bir kablosuz kullanım getiriyor ve üç farklı mekanik anahtar (GX Red, GX Browns ve GX Blues) ile tercih edilebiliyor. RGB aydınlatması eksik edilmeyen 199 dolarlık oyuncu klavyesi, istenirse USB-C üzerinden de çalışıyor ve üst kısmında faydalı kontrol butonları taşıyor. Bu klavyenin de yakında Türkiye’de satılmasını bekliyoruz.

Logitech G Pro X Superlight 2 ve Logitech G Pro X TKL Lightspeed yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER