reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion 5 Pro

RTX 3060 grafik işlemcili Lenovo Legion 5 Pro için yeni avantajlı fiyat [Eylül 2023]

Lenovo Legion 5 Pro oyuncu dizüstü bilgisayarın fiyatı düştü. Oyuncuların beklentilerini karşılayacak özellikleri bünyesinde barındıran bilgisayarda Intel’in 12. nesi Core i7-12700H işlemcisi bulunuyor.

Nvidia’nın GeForce RTX 3060 grafik işlemcisiyle güçlü bir oyun performansı vadeden Lenovo Legion 5 Pro ışın izleme teknolojisi sunuyor.  Bu sayede üst düzey grafik deneyimi vadeden modelde Legion Coldfront 3.0 özelliğine de sahip olan bilgisayar serin ve sessiz bir şekilde çalışıyor. Bilgisayar dört kanallı egzoz sistemi ve her bir klavye tuşunun altındaki ısı girişi fanları üstün soğutma sistemine imkan tanıyor. Otomatik optimizasyon modu, açtığınız oyunları akıllı olarak tanıyıp sistem performanslarını dinamik CPU/GPU güç dağıtımı ile optimize ediyor. Dolby Vision destekli ve Full HD çözünürlüklü 16 inçlik ekranı bünyesinde barındıran bilgisayarın tepki süresi ise 3 ms.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Legion 5 Pro modelinin ekranı yüksek yenileme hızıyla da öne çıkıyor

240 Hz’lik yenileme hızına da destek veren bilgisayarda TrueStrike klavye yer alıyor. Legion 5 Pro’da renkli bir aydınlatma klavye yer alırken Legion 5’te beyaz arkadan aydınlatma özelliği bulunuyor. Klavye ayrıca nümerik tuşlara da sahip olduğu için klavye hesaplama işlemlerinde de kullanılabiliyor. Bilgisayarın satış fiyatı 46.999 TL‘den 45.999 TL‘ye gerilemiş durumda.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER