reklamı kapat

POPÜLER

Vivo X23
Vivo X23

10 GB RAM ile geleceği iddia edilen Vivo X23’ten üzen haber

Akıllı telefon sektörünün yenilikçi isimlerinden Vivo, son dönemde X23 modeliyle sık sık gündeme geliyor. Merak edilen telefon için kötü bir haberimiz var.

Vivo X23 başından beri büyük önem arz ediyor çünkü 10 GB’a RAM’e sahip ilk akıllı telefon olacak dedikodularını taşıyor. Bugün aşağıda görebileceğiniz Geekbench sonucu ortaya çıkan telefon, 10 GB değil 8 GB RAM taşıyor. RAM tarafında günümüz amiral gemileriyle kafa kafaya giden telefon, 10 GB beklentisini ise kesin olarak rafa kaldırıyor. Geekbench sonucu modelin işlemcisini de kesinleştiriyor. Daha önce gücünü Snapdragon 670 işlemciden aldığı iddia edilen model, yine kesin olarak Snapdragon 710 ile geliyor. Pro takılı bir versiyonunun da gelebileceği konuşulan modelin, çok yakından ekrana entegre parmak izi sensörüyle tanıtılacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo X23

Vivo X23 merak edilen cihazlar arasında

Daha önce duyduğumuz kadarıyla telefonda ekrana entegre parmak izi sensörüne ek olarak üç boyutlu yüz tanıma özelliğinin de olacağı belirtiliyor. Bu özellik tek bir ön kamera donanımı ile zor görünürken, yapılabilirse güvenlik için çok iyi duruyor. 6,4 inç boyutunda dev bir ekran üzerine kurulduğu belirtilen X23, ses konusunda da iddialı duruyor. Modelde özel bir DAC biriminin aktif olarak yer aldığı gelen bilgiler arasından öne çıkıyor.

İlgili Video

Firmanın amiral gemisi NEX ailesi