reklamı kapat

POPÜLER

Apple MacBook Mac Mini

Çok merak edilen bütçe dostu Apple MacBook için yeni bilgiler

Teknoloji devi Apple‘ın sürekli konuşulan bütçe dostu yeni MacBook modeli için yeni bilgiler var. Model görünüşe bakılırsa gerçekten masada bulunuyor.

Bloomberg’in son haberine göre Apple, bütçe dostu yeni MacBook modelini kesin olarak yıl sonunda satışa sunuyor. Modelin tasarımsal olarak mevcut MacBook Air ile aynı göründüğü söylenirken, farkını çerçeveleriyle koyacağı belirtiliyor. Çok daha ince çerçeveler ve yüksek çözünürlüklü Retina Display ile gelecek dizüstü bilgisayarın, böylece daha modern duracağı ifade ediliyor. Düşen Mac satışlarını toparlamak adına büyük önem arz eden cihaza ek olarak, unutulan Mac Mini modelinin de yenileceğini söyleniyor. Yine yıl sonunda tanıtılacak yeni modelin, uzun süreli kenara atılmışlığı bitireceği belirtiliyor. İşlem ve grafik gücü açısından çok daha iyi hale getirileceği söylenen yeni Mac Mini, fiyat olarak daha pahalıya satılacak deniyor. Bu da donanıma bağlı olarak normal duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’dan esas olarak 2018 iPhone modelleri bekleniyor

Tekrardan hatırlamak adına kesin olarak OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, çok merak edilen dev OLED ekranlı iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone yolda bulunuyor. Modellerin iPhone 11, iPhone 11 Plus, iPhone 9 ya da iPhone XS, iPhone XS Plus, iPhone (2018) şeklinde isimlendirilmesi bekleniyor. Tasarımsal olarak iPhone X’un çizgisini devam ettirecek modeller, fiyat tarafında da detaylanmış durumda. Buna göre ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone 9 ise 600-700 dolar seviyesinde raflardaki yerini alacak.

İlgili Video

Şirketin mevcut MacBook Pro ailesi