reklamı kapat

POPÜLER

Amazon akıllı güvenlik kamerası Blink XT2

İki yıl pil ömrü bulunan akıllı güvenlik kamerası: Amazon Blink XT2

Alışveriş devi Amazon, 2017 yılında satın aldığı Blink firmasından yeni bir güvenlik kamerası tanıttı. XT2 model isimli kamera pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Güvenlik kameraları artık hayatımızın bir parçası konumunda. Evimizi ve iş yerimizi emanet ettiğimiz bu görüntüleme cihazları, gelişmiş akıllı özellikleriyle büyük imkanlar sunuyor. İşte bu modeller arasında Amazon tarafından Blink XT2 modeli eklendi. Dış mekan kullanımına uygun olarak hazırlanan yani yağmurdan etkilenmeyen kamera, yerini aldığı modelden pil ömrüyle ayrılıyor. Bu akıllı güvenlik kamerası, sadece AA lityum pilleriyle (Sadece hareket görünce çalışma modunda!) tam iki yıl boyunca görev yapabiliyor. Bu detay gerçekten oldukça güzel görünürken, modelin üzerinde mikrofon ile hoparlör sistemi de yer alıyor. Bu sayede kamerada tespit edilen kötü niyetli kişiler ya da evinize gelen başkalarıyla telefon üzerinden anlık iletişim kurulabiliyor. Hareket algılama özelliğinin hassaslığı özel olarak ayarlanabilen kamera, sürekli kayıt modunda XT1 modelinden iki kat daha uzun süre görev yapabiliyor. Ufak yapısıyla gizlemenin kolay durduğu kamera, internete bağlanıyor ve telefon uygulamasından geniş yönetim / izleme imkanı veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Günümüzde güvenlik kamerası olmazsa olmaz

Özellikle evden daha çok çıkmaya başladığımız yaz aylarında böyle bir ürüne yatırım yapmak gayet mantıklı bir adım olacaktır. Direkt olarak buradan satın alabileceğiniz Amazon Blink XT2, 99 dolar fiyat etiketine sahip. Birden fazla kurulum için özel paketler de hazırlayan alışveriş devi, ürünün 22 Mayıs tarihinde raflardaki yerini alacağını belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Trafik polislerine özel hazırlanan robot