reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G305 fare

Yüksek performansı düşük fiyata sunan yeni Logitech oyuncu faresi

Çevre birimleri konusunda uzman isimlerden Logitech, biliyorsunuz oyun tarafında da dev bir isim. Bu konuda herkese uygun çözümler sunan firma, bu sefer G305 kablosuz oyuncu faresi ile karşımızda.

Logitech‘in yeni oyuncu faresi G305, şirketin üst düzey HERO optik sensörünü taşıyor. Bu sensöre sahip en ucuz modellerden olan fare, fiyat performans konusunda sınırları zorluyor. HERO ile 200-12.000 DPI değerini kişilere sunan fare, inanılmaz hassas takip gerçekleştirebiliyor. Yüksek performans isteyenleri oldukça memnun eden yeni nesil sensör, bunu 10 kat daha iyi enerji yönetimiyle sunuyor. Böylelikle tek bir AA pil ile tam 250 saat aralıksız oyun keyfi sunabilen G305, bunu özel bir mod (8 ms) ile 9 aya kadar da çıkartabiliyor. Lightspeed kablosuz bağlantı için gelen adaptörü bünyesine gizleyebilen fare, 1ms gecikme değeriyle de öne çıkıyor. Bu sayede kablosuz olmasına rağmen profesyonel alanda kullanılabilecek ürün, çok da sade bir tasarıma sahip. Bu sayede hem sağ hem de sol ile kullanılabilen oyuncu faresi, görüldüğü üzere oldukça geniş bir tekerlek kullanıyor. Diğer butonlar ile birleştirildiği zaman bu yüksek ergonomi anlamına geliyor.

Logitech G305 fare

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G305 çok satacak gibi duruyor

LED ışık gibi görselliğe yönelik donanımlardan arındırılan kablosuz oyuncu faresi, 59 dolar fiyat etiketiyle önümüzdeki ay satışa çıkıyor.

İlgili Video

Çift sensörlü oyuncu faresi