reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch 2 (2018)

Sevilen akıllı saat Huawei Watch 2’nin yenisi ortaya çıktı

P20 ve özellikle üç arka kameralı P20 Pro ile son aylarda gündemden düşmeyen Huawei, bu sefer Watch 2 (2018) ile karşımıza çıktı. 

Akıllı saatin sızıntısı Evan Blass’tan geldi. Huawei Watch 2 (2017) modelinin üzerine hazırlanan saat, tasarımsal olarak hiçbir fark taşımıyor. Yani yerini alacağı saat ile aynı görünen Watch 2 (2018), bunu teknik donanımıyla da devam ettiriyor. Bakıldığı zaman saat yine Snapdragon Wear 2100 işlemci ve 768 MB RAM kullanıyor. 4 GB dahili depolaması bulunan saat, 420 mAh kapasitesinde bir pile sahip. 1,2 inç yuvarlak AMOLED ekranında 390 x 390 piksel çözünürlük sunan ürün, Bluetooth 4.1 ve GPS gibi bağlantıları da bünyesinde barındırıyor. IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklı olan model, önemli olarak artık eSIM desteği sunuyor. Yeni Apple Watch modelinde bulunan bu destek, saati akıllı telefonlardan daha bağımsız hale getiriyor. Bu sayede örneğin direkt olarak saat üzerinden telefon görüşmesi yapılabiliyor. Her türlü sensörü bünyesinde barındıran model, işletim sistemi olaraksa Wear OS kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch 2 (2018)

“Huawei Watch 2 (2018)”

Çok ufak farklar ile karşımıza çıkacak gibi duran akıllı saat, henüz ne zaman tanıtılacak bilinmiyor. Ortaya çıkan görsellere göre çok beklenmeyecek gibi duran saatin, satış fiyatı hakkında da bir detay bulunmuyor.

İlgili Video