reklamı kapat

POPÜLER

HP

HP’den yaratıcılığa katkıda bulunan yeni dizüstü bilgisayar: EliteBook x360

HP, sesli asistan Alexa’yı bünyesinde barındıran hepsi bir arada bilgisayarıyla birlikte yeni dizüstü bilgisayarını da tanıttı. HP’nin yeni EliteBook x360 olarak adlandırdığı bilgisayar, tasarım açısından bir önceki modeli andırıyor. Ekran çerçevelerinin daha inceldiği model etkileyici tasarımıyla göze çarpıyor.

Bir önceki modelden daha ufak olan EliteBook x360’da LTE desteği de bulunuyor. Parlama önleyici ekran kaplamasına sahip olan bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran kullanılıyor. Bilgisayar 15,6 inç haricinde 12 inç veya 14 inç ekran boyutuyla da satın alınabiliyor. Çözünürlük seçenekleri arasında Full HD haricinde 4K ve Sure View destekli FHD seçenekleri de bulunuyor. Stylus kalem desteği sayesinde bilgisayarda çizim yapabilmek veya not alabilmek mümkün. Opsiyonel olarak sunulan kalemin daha yüksek basınç hassasiyeti sunduğunu söyleyelim. USB-C üzerinden şarj edilebilen EliteBook x360’ta kalem menzil dışına çıktığında bilgisayar kullanıcıları uyarıyor. Tüm modellerde Intel’in sekizinci nesil Core i işlemcileri bulunuyor.

HP’nin yeni dizüstü bilgisayarı EliteBook x360 ne zaman satışa sunulacak?

EliteBook x360 önümüzdeki ayın sonunda piyasaya sunulacak. Bilgisayarın yurt dışındaki başlangıç fiyatı ise 1.449 dolar olacak.

İlgili Video

Razer’dan dizüstü bilgisayarlara yeni yaklaşım