reklamı kapat

POPÜLER

HP Spectre x360

Tam 22 saat pil ömrü, karşınızda şık tasarımlı yeni HP Spectre x360 dizüstü bilgisayar modelleri

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden HP, özellikle tasarımlarıyla dikkat çeken yeni Spectre x360 dizüstü bilgisayar modellerini tanıttı. İşte detaylar;

HP Spectre x360 ailesi 13 inç ve 15 inç olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Yerini aldıkları modellere oranla daha iyi hale gelen dizüstü bilgisayarlar, gerçekten harika bir tasarıma sahip. Windows dünyasındaki en şık modellerin güncellenen alt yapıları, ekranı kaldırmayı çok daha kolay hale getiriyor. Bünyelerinde gizlilik için web kamerayı elektronik olarak kapatan bir sistem yer alan dizüstülerden, özellikle 13 inç model öne çıkıyor. Opsiyonel olarak yüksek hızda LTE bağlantı ile alınabilen versiyon, tam 22.5 saat pil ömrü sunuyor. Bu değer eskiye nazaran tam yüzde 37 artış anlamına geliyor. 15 inç model ise açıklandığı kadarıyla 17.5 saat kullanım süresi getiriyor. Bu da gerçekten çok ama çok iyi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Spectre x360 dizüstü bilgisayar modelleri teknik olarak da çok güçlü

Öne çıkan dizüstü modelleri, Intel’in 8. jenerasyon Core işlemcileri ve GeForce GTX 1050 Ti Max-Q ekran kartıyla donatılabiliyor. Aynı zamanda 16 GB RAM ve 512 GB SSD (NVMe M.2) seçenekleri de sunulan modeller, 4K ya da Full HD çözünürlükte tercih edilebiliyor. Modellerin fiyatları 13 inç için 1.150 dolar, 15 için içince 1.390 dolardan başlıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Samsung Galaxy Book 2