reklamı kapat

POPÜLER

HP ZBook Studio x360
HP ZBook Studio-x360
HP ZBook

Core i9 işlemcili dizüstü bilgisayar: HP ZBook Studio x360

HP, yaratıcı profesyonellere yönelik geliştirdiği yeni dizüstü bilgisayarları görücüye çıkardı. HP ZBook Studio x360 olarak adlandırılan bilgisayar Intel’ın yeni işlemcisi Core i9’dan güç alıyor.

Advertisement

Intel Core i9 işlemcisiyle sanatçıları ve tasarımcıları hedef alan bilgisayar performansta sınırları zorluyor. HP ZBook Studio x360, hareket halindeyken 3D veya video düzenleme için 128 GB’a kadar NVIDIA Quadro P2000 grafik işlemcisini ve 9.nesil Intel işlemcisini bünyesinde barındırıyor. ZBook Studio x360, adından da anlaşılacağı gibi, dizüstü bilgisayar ve tablet deneyimini bir arada sunuyor. Kullanıcılar ZBook Studio x360’ı isteğe bağlı olarak parlama önleyici dokunmatik ekranla satın alabiliyor. 15 inçlik Retina ekranlı MacBook Pro’nun ekranından yüzde 20 daha parlak olan bilgisayarın Dell XPS UltraSharp 4K ekranından yüzde 50 daha parlak ekrana sahip olduğu belirtiliyor. HP ayrıca abonelik tabanlı bir donanım ve hizmet paketi olan Z Club’ı da duyurdu. Z Club aboneleri, paketlerini ücretsiz olarak üç ay boyunca kullanabilicek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni HP dizüstü bilgisayarların satış fiyatları ne olacak?

HP Studio x360’ın başlangıç fiyatı 1,499 dolar, ZBook Studio, ZBook 15 ve ZBook 17 fiyatları ise 1,349 dolardan başlıyor.

İlginizi çekebilir

Galaxy Note 9 resmi tanıtım videosu