reklamı kapat

POPÜLER

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Spectre 13

HP Envy 13

HP Envy 13

HP Envy 13

HP Envy 13

HP Spectre 360

HP Spectre 360

Dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı HP Spectre 13 Türkiye’de

HP, bugün düzenlediği basın toplantısında yeni ürünlerini görücüye çıkardı. Kanyon’daki Gina Restaurant’ta gerçekleştirilen etkinlikte dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı HP Spectre 13 ile birlikte Spectre 360, Envy 13 ve daha birçok yeni ürününü kullanıcıların beğenisine sundu.

Performans ile şıklığı özel bir tasarımda buluşturan HP Premium dizüstü bilgisayarlar HP Spectre 360 ve Envy 13, 22 Nisan itibarıyla Harvey Nichols’ta satışa çıktı. Haziran ayında piyasaya çıkması planlanan dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı HP Spectre 13 içinse Harvey Nichols’ta ön siparişler alınmaya başlandı. 10,4 mm kalınlığıyla 12 mm kalınlığındaki Asus UX305’i ve 12,5 mm kalınlığındaki 12 inçlik MacBook’u geride bırakan bilgisayar, alüminyum ve karbon fiberden üretilen gövdesiyle göz kamaştırıyor. Core i5 veya Core i7 işlemci seçeneğiyle satın alınabilen HP Spectre’nin ağırlığı ise 1,1 kilogram. Full HD çözünürlüklü 13,3 inçlik ekranın tercih edildiği HP Spectre 13’ün RAM miktarı 8 GB’a, depolama alanı ise 512 GB’a kadar artırılabiliyor. Pili tam şarj edildiğinde 9,5 saate kullanım imkanı sunduğu belirtilen bilgisayarda üç adet USB Type-C bulunuyor. Haziran ayında piyasadaki yerini alacak HP Spectre 13, 6.499 TL‘den, HP Spectre 360, 6.299 TL‘den HP Envy 13, 3.799 TL‘den satışa sunulacak.

HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tasarımcıları bugüne kadarki en ince dizüstü bilgisayar üzerinde sıra dışı bir deneyim yaratmaları için bir araya getiren HP, lüks tasarım ile güçlü dizüstü teknolojisinin yeniden keşfedilmesini amaçlıyor. Böylelikle dizüstü bilgisayar teknolojisi, sanatın gösterişli bir örneğine dönüştürülüyor. Müşterilerimiz Premium seri PC’lerinde yenilikçi tasarım, güç ve güvenilirlikten beslenen deneyimler bekliyorlar. Ödüllü HP Spectre x360’tan elde ettiğimiz deneyimlere dayanarak, Premium PC’ler pazarını yeniden tanımlamayı sürdürürken, Windows 10 cihazlarının tüketicilere vereceklerini de en yüksek seviyeye çıkarıyoruz.” dedi.

HP MEMA bölgesi Kategori Müdürü Vishnu Taimni ise “Türkiye’de gerçekleştirilen bu işbirliği dünyaya örnek olacak bir işbirliği. Bilgisayar tarafından her ihtiyaca ve beğeniye uygun kişiselleştirilmiş ve güzel tasarımlı ürünler geliştirmeye devam edeceğiz. Maddelerin evrimi trendlere ilham vermeyi sürdürecek. Artık maddelerin birlikteliği ile ilgi çekici etkiler yaratabiliyoruz. Doğal ve teknolojik maddeler bir araya gelerek mükemmel bir görünümüm ortaya koyuyor. Maddelerin, renklerin ve detayların uyumu ile ortaya çıkan lüks ürünler spor başta olmak üzere birçok moda kategorisinde yer buluyor. Spectre Special Edition gibi ürünlerimiz ile dünyada oluşan bu yeni trende yön vermenin de ötesine geçerek yeni kategoriler yaratıyor, yeni teknolojiler keşfediyoruz.” yorumunda bulundu.