reklamı kapat

POPÜLER

Nubia X
Nubia X

Çift ekranlı akıllı telefon Nubia X hakkında dikkat çeken detaylar

Arkasında ZTE yer alan Nubia X için modeli dikkat çeken yeni bilgiler paylaşıldı. Çift ekranıyla fark yaratan model, biraz daha detaylanmış durumda.

Nubia‘nın yeni akıllı telefonu Nubia X, en son Ice Universe tarafından paylaşılan aşağıdaki GIF animasyon ile gündeme gelmişti. Önünde 6,26 inç LCD, arkasında ise 5,1 inç AMOLED ekran yer alan telefon, bu açıdan oldukça ilginç duruyor. Resmi olarak 31 Ekim tarihinde tanıtılacak telefon, yeni bilgilere göre nerdeyse yüzde 100 ekran gövde oranına ulaşıyor. Bünyesinde bir ekran çentiği yer almayan telefon, bunu ön kamera yerine arka kamerayı kullanarak elde edebiliyor. Arkada yer alan ekran ile ön kamera ihtiyacı ortadan kalkıyor. Arka ekrandaki temayı yapay zeka kullanarak sürekli değiştireceği belirtilen model, oyuna hazır bir donanım (Büyük ihtimalle Snapdragon 845 + 8 GB RAM) üzerine kuruluyor deniyor. Bu model ile özellikle PUBG Mobil özelinde pürüzsüz bir oyun deneyimi elde edilebiliyor. Çok anlamlı gelmiyor olsa da “WiFi üzerinden kablosuz şarj” özelliği bulunacak Nubia X, genel olarak ilginç duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia X gerçekten ilginç bir akıllı telefon

Bu yapıya ulaşmak ise gerçekten inanılmaz pahalı olacak gibi duruyor. Çünkü modelin yaklaşık 1.440 dolar seviyesinde raflardakini yerini alacağı belirtiliyor. Bu fiyat etiketiyle hiç şansı bulunmayan modelin, daha ucuz versiyonlarının da olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Asus’un yeni hepsi bir arada bilgisayar modeli