reklamı kapat

POPÜLER

Nubia X

Çift ekranlı ilginç akıllı telefon Nubia X çalışırken görüntülendi

Arkasında ZTE yer alan Nubia‘nın yeni akıllı telefonu Nubia X, akıllı telefon dünyasına çift ekran kullanımını yaygınlaştıracak gibi görünüyor.

Daha çok Çin’de tanınan firmalardan Nubia‘nın yeni akıllı telefonu Nubia X, Ice Universe tarafından çalışırken görüntülendi. Bunun için aşağıda izleyebileceğiniz ufak GIF animasyonu paylaşan kaynak, gerçekten ilginç bir modelin yolda olduğunu gözler önüne seriyor. Önünde 6,26 inç LCD, arkasında ise 5,1 inç AMOLED ekran yer alan telefon, bu yüzden 8.6mm gibi bir kalınlığa sahip. Ön yüzünde bir ekran çentiği yer almayan telefonun, arka ekranı çift kameranın hemen altından aşağıya kadar gidiyor. Nasıl bir kullanıcı deneyimi ya da pil ömrü sunacağı merak edilen model için, bünyesinde ön kamera taşımıyor da deniliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia X ilginç geldiyse bir de Nubia-α modeline bakın

Firmanın videosunu aşağıda görebileceğiniz modeli Nubia-α, akıllı saat / bileklik formunda karşımıza çıkıyor. Önümüzdeki çeyrekte satışa çıkacağı iddia edilen telefon, katlanabilir ekranıyla fark yaratıyor. Ön yüzünde büyük bir kamera yer alan ürün, akla direkt olarak Lenovo’nun benzer tasarıma sahip konsept modelini getiriyor. Katlanabilir esnek ekranının OLED olduğu söylenen telefon, 4G LTE desteğine de sahip görünüyor. Videoda çok fazla detayın verilmediği telefon, metal bir kayış üzerine kuruluyor. Altında şarj için dört pinli bir port yer alan model, yayında tek bir fiziksel buton taşıyor.

Video