reklamı kapat

POPÜLER

Nubia X

Çift ekranlı Nubia X modelininden şaşırtan video [İzle]

Arkasında ZTE’nin yer aldığı Nubia firmasının yeni akıllı telefonu Nubia X, şaşıracağınız bir video ile karşımızda. Bu tasarım çok dikkat çekecek.

Nubia X, önünde 6,26 inç LCD arkasında ise 5,1 inç AMOLED ekran taşıyor. Çok yakında resmileşmesi beklenen akıllı telefon, bugün yukarıda izleyebileceğiniz gerçekten ilginç bir video ile karşımızda. Bu video ilk olarak modelin gerçekten ince çerçevelere sahip ön yüzünü gösteriyor. Ancak şaşırtan kısım arkada karşımıza çıkıyor. Çünkü modelin arkasında bir ekran olduğu ekran açılana kadar kesinlikle anlaşılmıyor. Düşük kalitedeki videonun da yanıltabileceği bu durum, eğer doğruysa gerçekten güzel görünüyor. Bünyesinde bir ekran çentiği yer almayan telefon, bunu ön kamera yerine arka kamerayı kullanarak elde ediyor. Arkada yer alan bu “gizli ekran” ile ön kamera ihtiyacı ortadan kalkıyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM’den alacağı tahmin edilen modelin, oyun konusunda çok iddialı olduğu da söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia X gerçekten çok pahalı olabilir

Modelin yaklaşık 1.440 dolar seviyesinde raflardakini yerini alacağı belirtiliyor. Bu fiyat etiketiyle hiç şansı bulunmayan modelin, sırf çift ekranı var diye bu kadar yükseğe satılmayacağını söyleyenler de bulunuyor. Çift ekranlı bir akıllı telefon sahibi olma ya da kullanma fikrini siz nasıl buluyorsunuz?