reklamı kapat

POPÜLER

Nubia X

Çift ekranlı Nubia X hakkında şaşırtan video [İzle]

Çift ekranıyla fark yaratan akıllı telefon modellerinden Nubia X için gerçekten şaşırtan bir video yayımlandı. Telefon bu detayıyla da öne çıkmayı biliyor.

Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz üzere Nubia X içerisinde iki tane ekran yer alıyor. Yayımlanan bir yukarıda izleyebileceğiniz video ise ikinci ekranın gövdeyle olan uyumunu gözler önüne seriyor. Bu OLED temelli ekran aktif olmadığı zaman kasa rengine uyum sağlıyor ve adeta görünmez hale geliyor. Bu sayede ekranda açılan yukarıdaki gibi ilginç animasyonlar, adeta kasanın üzerinde oynuyormuş hissi oluşturuyor. Firmanın bu efekti OLED paneli kasa ile uyumlu renkli cam altına koyarak elde ettiği belirtiliyor Tasarımsal olarak fark yaratmayı başaran telefon, çevresini etkilemek isteyenler için son dönemde gördüğümüz en şık modeller arasında yer alıyor. İnce çerçeveleriyle de dikkat çeken Nubia X, gelen bilgilere göre Çin pazarında çok da iyi satış rakamlarına ulaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nubia X hangi detaylara sahip?

Modelde iki adet ekran yer alıyor. Öndeki 6,26 inç LCD ekran 1080×2280 piksel çözünürlük sunuyor. Arkadaki 5,1 inç OLED ekran ise 720×1520 piksel çözünürlükte karşımıza çıkıyor. Bir ekran çentiği bulunmayan modelin, arka ekran nedeniyle ön kamerası da bulunmuyor. Arkada 16 megapiksel F1.8 + 24 megapiksel F1.7 çiftli kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemciden alan Nubia X, 64 GB, 128 GB ya da 256 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. Kutusundan 3.800 mAh kapasitesinde pil ve Android 8.1 ile çıkan model, iki adet parmak izi sensörüne sahip.