reklamı kapat

POPÜLER

Casio WSD-F30

Casio Pro Trek WSD F30’un satış tarihi belli oldu

Geçtiğimiz IFA Fuarı’nda ortaya çıkan Casio Pro Trek WSD F30’nun satış tarihi ortaya çıktı. Casio tarafından açıklanan bilgiye göre Casio Pro Trek WSD F30, 18 Ocak 2019’da yurt dışında piyasaya sunulacak.

550 dolardan piyasaya sunulacağı açıklanan akıllı saati biz de inceleme fırsatı bulduğumuzu ve saatle ilgil incelemeyi çok yakında paylaşacağımızı belirtelim. Özellikle çift katmanlı ekranıyla fark yaratan WSD-30, analog saatlere benzeyen tasarımıyla dikkat çekiyor. Çevrimdışı harita özelliğini de bünyesinde barındıran akıllı saatte wearOS işletim sistemi bulunuyor. Askeri standartlarda sağlamlık sağlayan MIL-STD-810G’ye destek veren akıllı saat zorlu şartların üstesinden gelen bir tasarıma sahip. 390×390 piksel çözünürlüklü 1,2 inç OLED ekran yer alıyor. Parlak ve canlı renkler sunan bu ekran haricinde saatte uzun bir pil ömrü için ikinci monokrom bir ekran mevcut. Saat 50 metre su altında dahi rahatlıkla çalışmasını sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat uzun pil ömrüyle fark yaratıyor

Saati genişletilmiş (extend) modda kullanmanız durumunda 3 güne varan bir pil ömrüne sahip oluyorsunuz. Bluetooth/Wi-Fi ve GPS özelliği açık olduğunda saat 1,5 güne varan bir pil ömrü sunuyor. Saatte yalnızca monokrom (siyah/beyaz) ekran kullanıldığında ise pil ömrü 1 aya kadar çıkabiliyor.

İlginizi çekebilir

Akıllı saatler için açık kaynak işletim sistemi