reklamı kapat

POPÜLER

şeffaf Casio G-Shock

DW-5035

GA735E

35. yıla özel; şeffaf Casio G-Shock ile nostalji ve şıklık bir arada

Casio, siyah renkli modeli akıllara kazınan G-Shock kol saati serisini güncelleyerek yeni altın buzulu modellerini tanıttı. Şeffaf Casio G-Shock modelleri geçmişe özlem duyanlara özel olarak tasarlandı.

Casio’dan kullanıcılarını sevindirecek yeni bir haber var. 90’lı yıllarda özellikle erkek tüketicilerin beğenerek kullandığı G-Shock kol saatlerinin yeni renkleri tanıtıldı. 35. yılı şerefine altın buzulu rengine kavuşan G-Shock serisinin tüm modellerinin darbe ve çiziklere oldukça dayanıklı olduğu biliniyor. Altın buzulu modellerinin hepsinde yarı transparan kayışlar ve yerleşik altın renkli saat bulunuyor. Yeni seriyle şıklığından ödün vermeyen kullanıcıları hedef alan şirket, 90’lı yılların modasını özleyenleri de unutmamış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çeşit oldukça fazla

Yeni seride seçenekler oldukça fazla. Dileyen tüketiciler sadece dijital veya dijital-analog saat modellerinden istediğini seçebiliyor. 1983 çıkışlı DW-5000‘den ilham alan en sade retro model DW-5035E, köşe hatlara sahip. 1985 çıkışlı DW-5400‘den ilham alan DW-5735E‘de ise daha yuvarlak hatlar bulunuyor. Altın buzulu renkli dijital saatler yaklaşık 1.400 TL‘lik bir fiyat etiketiyle bu Ekim ayında indirime giriyor. Dijital-analog model karışımı GA735E ve GA835E modelleri ise yaklaşık 1.000 TL‘lik bir etiketle müşterilerini bekliyor. Günümüzde daha çok akıllı saatler konuşulurken Casio’nun böyle bir hamle yapması, şirketin daha çok moda severleri etki altına almak istemesi şeklinde yorumlanıyor.

İlginizi çekebilir

Karşınızda dünyanın kişiye özel üretilen en fütüristik görünümlü saati: Alpha