reklamı kapat

POPÜLER

Casio G-Shock GBA900 akıllı saat

Casio, yeni uygun fiyatlı G-Shock akıllı saat modelini tanıttı

Saat pazarının efsane ismi Casio, ürün gamına yeni bir uygun fiyatlı G-Shock akıllı saat eklediğini duyurdu. İşte bilinmesi gerekenler;

Casio, biliyorsunuz akıllı saat pazarında da yer alıyor. Firma bu konuda çok öne çıkamıyor ancak sağlam seçenekleri bulunuyor.

Bunların en yenisi olan G-Shock GBA900, aslında “yarım” bir akıllı saat. Bu model için yarım diyoruz çünkü cihazda tamamen renkli bir dokunmatik ekran yer almıyor.

G-Shock’un sevilen analog yapısını kullanan ve sadece ufak bir basit saat ekranı olan G-Shock GBA900, akıllı yapısını Bluetooth bağlantı desteğiyle getiriyor.

Bu sayede saat, topladığı egzersiz verilerini iOS ve Android sürümü olan G-SHOCK Move uygulamasına aktarabiliyor.

Birçok kalemde takip yapabilen saat, buna karşın nabız ile kandaki oksijen oranı gibi artık standart olan verilere bakamıyor. Kaslı bir gövdesi olan GBA900, elbette su geçirmiyor ve iki farklı renkte elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casio G-Shock GBA900 akıllı saat herkese hitap etmiyor

130 dolarlık bir yurt dışı fiyatı olan G-Shock GBA900, alanında firmanın en ucuz seçeneği konumunda yer alıyor. Bu modelin ileride Türkiye pazarına da gelmesi bekleniyor.

Bu arada firmanın artık WearOS’lu gerçek bir akıllı saati de bulunuyor. Bu konuda karşımıza çıkan en yeni seçeneği burada inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın