reklamı kapat

POPÜLER

Casio_G-Shock_Full_Metal

18 ayar altın kaplama Casio G-Shock saat fiyatıyla dudak uçuklatıyor

Casio G-Shock saatler bilindiği üzere sağlamlıklarıyla adından söz ettiren modeller olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Casio, en yeni G-Shock saatiyle G-Shock markasının 35.yaşını kutluyor. İkonik GW-5000 modelini 18 ayar altınla kaplayan Casio, dikkat çekici bir saate imza attı.

Dünya genelinde sadece 35 adet üretilen saat, G-D5000-9JR kod adıyla anılıyor. Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı olan saat, tüm G-Shock’lardaki teknolojiye ve işlevlere sahip. Saat dünyanın dört bir yanındaki radyo istasyonlarındaki radyo dalgası teknolojisi sayesinde saatte iki kez düzeltme alıyor ve Casio’nun Tough Solar şarj sistemi ile çalışıyor.

Casio’nun şimdiye kadarki en pahalı saati olma özelliğini taşıyan G-D5000-9JR, dünya genelinde çok az üretileceği için satış fiyatı oldukça yüksek. Ne yazık ki herkesin sahip olabileceği bir model olmayan saati satın almayı planlıyorsanız 69.500 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

18 ayar altın kaplama saat ne zaman piyasaya sunulacak?

Aralık ayının sonunda yurt dışında piyasaya sunulacağı açıklanan saatin Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor. Hem altın kaplamalı gövdesi hem de ikonik tasarımıyla dikkat çeken Casio G-D5000-9JR, sıra dışı bir saat. Saatin 15 Mayıs’ta şirketin internet sayfası üzerinden ön siparişe açılacağını belirtelim.

İlginizi çekebilir

Karşınızda dünyanın kişiye özel üretilen en fütüristik görünümlü saati: Alpha