reklamı kapat

POPÜLER

Transformers x G-SHOCK

35. yılına özel, Optimus Prime’a dönüşebilen G-SHOCK [Video]

Casio ve Takara Tomy iş birliğinde G-SHOCK ve Transformers, 35. yıl dönümünü çok özel bir saat tasarımıyla kutluyor. Optimus Prime, bileğinize geliyor.

Casio’nun ikonik modeli G-SHOCK ve 80’lerden bu yana popülerliğini nesilden nesile aktaran Transformers, önümüzdeki sene 35 yılı deviriyor. Bu özel yıl dönümü için Casio ve Transformers oyuncaklarını üreten Takara Tomy, serinin koleksiyonerlerinin mutlaka edinmek isteyeceği figür / saat karışımı bir tasarıma imza atıyor. Optimus Prime modelinin tam kalbine G-SHOCK yerleştiriliyor. Böylelikle hem bir figür hem de bir masa saati gibi kullanabileceğiniz bu ilgi çekici “oyuncak” elbette şekil değiştirebiliyor. Saati yerinden çıkarıp kolunuza takarak günlük hayatta da kullanabiliyorsunuz. Kıpkırmızı bir gövdeyle gelen G-SHOCK böylece Transformers’ı bileğinizde her yere taşımanızı mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir figürden fazlası

Tasarımını G-SHOCK’un DW6900-IV modelinden alan saatin Optimus Prime gövdesini de iki farklı şekilde sergileyebiliyorsunuz. Optimus Prime’ın dönüşmüş hali olarak bir figür gibi rafınıza yerleştirebileceğiniz model aynı zamanda katlanarak saati stant modunda da sergileme imkanı tanıyor. Saatin ana ekranında Transformers’ın logosunun yer aldığını da söyleyelim. 8 Aralık‘ta satışa sunulacak olan bu heyecan verici model şimdilik ne yazık ki sadece Japonya’da bulunabilir durumda. Modelin Avrupa veya Amerika’da satışa çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor. DW-6900TF-4 kod adlı modelin yurt dışı fiyatı yaklaşık 250 dolar. Saatin tanıtım videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.