reklamı kapat

POPÜLER

Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat

Efsane Casio G-SHOCK saatlere “transparan” dokunuşu [Galeri]

Alanda efsane olmuş Casio G-SHOCK saat modelleri için gerçekten oldukça dikkat çeken “Skeleton” serisi hazırlandı. Saatlere “transparan” dokunuşu yapıldı.

Yıllar geçse de Casio G-SHOCK saatler popülerliğini korumaya davam ediyor. Genelde oldukça heybetli yapısıyla dikkat çeken bu modeller, Skeleton serisi ile dış güzelliği yanında iç güzelliğini de gözler önüne seriyor. “Gizlemeye gerek yok” mottosuyla hazırlanan bu transparan seride beş farklı versiyon yer alıyor. DW-5600, DW-6900, GA-70 ve GA-400 model isimli saatlerden DW-5600, DW-6900, GA-700 modeller gri renkte karşımıza çıkıyor. GA-400 ise dikkat çekici yeşil / sarı ve siyah / mor renklerde hazırlanmış. Skeleton serisinin en sade modeli DW-5600 olurken, GA-70 ve GA-400 modelleri boyutlarıyla en çok dikkat çeken saatler konumunda. Tahmin edebileceğiniz üzere akıllı özellikleri bulunmayan ve firmanın geleneksel ancak kendini kanıtlamış “sağlam” altyapısını kullanan saat modelleri, suya fazlasıyla dayanıklı bir gövde üzerine kuruluyor. Herkese hitap etmeyen bu transparan gövdeli modeller, bu yapıyı beraberlerinde gelen kayışta da sürdürüyor. Burada bir şeffaflık uyumu kuruluyor.

Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat
Casio G-SHOCK saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casio G-SHOCK saatler yıllara meydan okuyor

Bu dikkat çekici saatlerin fiyatlarına baktığımız zaman neyse ki ulaşılmaz etiketler karşımıza çıkmıyor. Serisideki modellerin fiyatı 110 dolardan başlıyor, 140 dolara kadar çıkıyor. Özellikle 90 neslinin dikkatini çekecek bu modelleri, gündelik hayatta kullanım dışında “koleksiyon” amacıyla satın alacak kişiler de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir