reklamı kapat

POPÜLER

Logitech oyuncu faresi

Logitech’ten kablolu performansı sunan yeni kablosuz oyuncu faresi

Donanım tarafında IFA 2019’u dolu dolu geçiren Logitech, ürün gamına bir kablosuz oyuncu faresi daha ekledi. G604 Lightspeed tanıtıldı. İşte detaylar;

Oyuncu faresi denildiği zaman akıllara gelen ilk isimlerden olmayı başaran Logitech, ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu doğrultuda karşımıza çıkan yeni model G604 Lightspeed, ilk olarak ergonomik gövdesiyle dikkat çekiyor. Bu açıdan sadece oyun değil her işinizi rahatlıkla görebilecek yapıda olan model, direkt olarak G603 Lightspeed üstüne konumlandırılıyor. Bünyesinde toplam 15 adet programlanabilir buton yer alan fare, yukarıda da söylediğimiz gibi kablosuz olarak görev yapıyor. Buna karşın kablolu gibi gecikmesiz bir performans sunan ürün, 16.000 DPI HERO sensör üstüne kuruluyor. Bağlantı noktasında Bluetooth desteği bulunan ancak gecikmesiz oyun için Lightspeed Wireless ile kullanılması gereken fare, Lightspeed ile kullanıldığı zaman 10 gün, Bluetooth ile kullanıldığı zaman ise 6 aya kadar bir pil ömrü sunuyor. Gücünü iki adet AA pilden alan fare, birçok oyun için özel olarak programlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G604 Lightspeed oyuncu faresi dikkat çeken bir ürün

Peki bu farenin fiyatı ne kadar? Yerini aldığı G603 Lightspeed 70 dolara satılırken, G604 Lightspeed maalesef 100 dolardan raflardaki yerini alıyor. Burada hatırı sayılır bir zaman yapan firma, farenin önümüzdeki ay raflardaki yerini alacağını aktarıyor. Firmanın IFA 2019’da tanıttığı bir diğer yeni fare modeli Mx Master 3 de 100 dolardan satışa çıkmış durumda.

İlginizi Çekebilir

iPhone 11 Pro ile çekilmiş video