reklamı kapat

POPÜLER

Motorola Razr
Motorola Razr
Motorola Razr
Motorola Razr

Yeni nesil Motorola RAZR tasarımına yönelik yeni paylaşım [Galeri]

Uzun süredir gündemde bulunan yeni nesil katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019, karşımıza bu tasarımla çıkabilir. İşte detaylar;

Motorola RAZR efsanesi biliyorsunuz bir “yeni nesil akıllı katlanabilir telefon” olarak geriye geliyor. Burada Galaxy Fold ve Mate X‘ten daha farklı bir formu benimseyecek model, şimdi ise tasarım patentleriyle gündemde bulunuyor. LetsGoDigital tarafından firmanın aldığı patentler üstünden hazırlanan yeni görseller, modelin birden fazla yerden katlanabileceğini gözler önüne seriyor. Daha önce ortadan katlanacağı söylenen telefon, bu şekilde daha esnek bir kontrol / kullanım yapısı ortaya koyuyor. Bunu sağlamak için iki farklı menteşe kullanılan yeni RAZR, gerçekten ilginç bir seçenek olarak izlenimi oluşturuyor. Gücünü Snapdragon 855 serisi bir işlemciden almayacağı yani karşımıza bir orta seviye model gibi cıkacağı belirtilen cihazın, rakiplerinden daha ufak pil taşıyacağı da gelen bilgiler arasında. Ön yüzünde kalın diyebileceğimiz çerçeveleri bulunacak katlanabilir telefon, bu sayede bir ekran deliği ya da çentiği taşımayacak.

Motorola Razr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni katlanabilir telefon Motorola RAZR dikkat çekecek gibi. Peki model kaça satılacak?

Burada kötü bilgiler geliyor. Çünkü Lenovo çatısı altında yer alan firmanın bu ilginç modeli, söylendiği kadarıyla tam 1.500 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Bu da gerçekten yurt dışı için bile çok yüksek bir fiyat anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir

En pahalı iPhone 11 modelleri