reklamı kapat

POPÜLER

Ford v Ferrari

Ford v Ferrari nefes kesen fragmanıyla karşımızda [Video]

Başrollerini Christian Bale ve Matt Damon’ın üstlendiği konusuyla dikkat çekmeyi başaran Ford v Ferrari filmi yeni fragmanıyla boy gösteriyor. Bu fragman bizleri nefes kesen bir maceranın beklediğini gözler önüne seriyor.

Filmin isminden de anlayacağınız gibi filmin hikayesi Ford ve Ferrari arasındaki mücadeleye odaklanıyor. Fakat olaylara Ford’un bakış açısından bakmamızı sağlıyor. Fragmanın başında Ferrari’den Ford’a bir mesaj geldiğini görüyoruz. “Ford çirkin fabrikalarında çirkin ufak arabalar üretiyor” mesajı fazlasıyla can sıkıyor. Amerikalı araba üreticisi bu mesajı kişisel bir mücadeleye çeviriyor. Böylece Ferrari’yi araba yarışlarında yenecek kadar hızlı bir araç tasarlama fikri ortaya çıkıyor. Bunun için Ken Miles ve Carroll Shelby bir araya geliyor. Christian Bale ve Matt Damon‘ın canlandırdığı ikili Ford’un galibiyetini mümkün kılmak için çabalıyor. Fakat arada ciddi anlaşmazlıklar, büyük problemler de gündeme geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford v Ferrari oyuncu kadrosu

Christian Bale ve Matt Damon başarının en büyük kahramanlarına hayat veriyor. Onlara Caitriona Balfe, Jon Bernthal, Noah Jupe, Josh Lucas, Ray McKinnon ve Tracy Letts gibi isimler de eşlik ediyor. Yönetmenliğini Logan ile tanıdığımız James Mangold’un üstlendiği film şimdiden Oscar mücadelesine dahil olmuş gibi görünüyor. Türkiye’de Asfaltın Kralları ismiyle izleyici karşısına çıkacak olan filmin vizyon tarihi 14 Kasım olarak açıklandı. Filmden paylaşılan ve heyecan uyandıran son fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.