reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019

Katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019 için beklenen bilgi geldi

Uzun süredir gündemde bulunan yeni nesil katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019 için beklenen tarih firma tarafından verildi.

Motorola RAZR efsanesi daha önce de hep paylaştığımız üzere bir “yeni nesil bir akıllı katlanabilir telefon” olarak geriye geliyor. Burada Galaxy Fold ve Mate X‘ten daha farklı bir formu benimseyecek model, şirketin resmi açıklamasına göre 13 Kasım tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Karşımıza farklı bir isim altında çıkma ihtimali de bulunan akıllı telefon, 2019 bitmeden raflardaki yerini alacak da deniyor. Mevcut rakiplerinden farklı olarak dikey katlanan tasarımı benimseyen telefon, bildiğimiz kadarıyla orta seviye teknik özellikler üstüne kuruluyor. Burada Snapdragon 710 işlemci, 4 GB / 6 GB RAM, 64 GB / 128 GB depolama ve 2.730 mAh pil gibi detaylar karşımıza çıkıyor. Modelin gövde yapısı nedeniyle daha büyük pil taşıma şansı bulunmuyor. Ön yüzünde kalın diyebileceğimiz çerçeveleri bulunacak katlanabilir telefon, bu sayede bir ekran deliği ya da çentiği taşımayacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019 için fiyat nefes kesiyor

Lenovo çatısı altında yer alan firmanın bu ilginç modeli söylendiği kadarıyla tam 1.500 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Bu açıdan şansı oldukça düşük olan katlanabilir akıllı telefon, tahmin edebileceğiniz üzere Android işletim sistemi üstüne kurulacak. Dikey yapıdan dolayı burada özel modifikasyona ihtiyaç duymayacak telefonun, dışında da ufak bir ekran yer alacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni dönemin katlanmayan fütüristik modeli