reklamı kapat

POPÜLER

Motorola RAZR
Motorola RAZR
Motorola RAZR

Katlanabilir Motorola RAZR için çıkış tarihi belli oldu

Uzun süredir gündemde bulunan yeni nesil katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019, çok fazla bekletmeyecek gibi görünüyor.

Motorola RAZR efsanesi biliyorsunuz bir “yeni nesil akıllı katlanabilir telefon” olarak geriye geliyor. Burada Galaxy Fold ve Mate X‘ten daha farklı bir formu benimseyecek model, özellikle belirli bir neslin unutamadığı cihazlar arasında yer alıyor. İşte bu efsanenin yenisi, söylendiği kadarıyla 2019 sonunda resmi olarak çıkıyor. Aralık ayı içerisinde lanse edileceği duyulan telefon, yeni dönemin önemli bir temsilcisi olacak izlenimi oluşturuyor. Sayfada gördüğünüz dikey katlanan tasarımı benimseyecek telefon, bu açıdan da bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Güncel modeller hep yana doğru katlanıp açılıyor. Gücünü Snapdragon 855 serisi bir işlemciden almayacağı yani karşımıza bir orta seviye model gibi cıkacağı belirtilen cihazın, rakiplerinden daha ufak pil taşıyacağı da duyulanlar arasında yer alan. Ön yüzünde kalın diyebileceğimiz çerçeveleri bulunacak katlanabilir telefon, bu sayede bir ekran deliği ya da çentiği taşımayacak gibi görünüyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Motorola RAZR çok pahalı olacak

Burada uzun süredir değişmeyen kötü bilgiler geliyor. Çünkü Lenovo çatısı altında yer alan firmanın bu ilginç modeli söylendiği kadarıyla tam 1.500 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Bu da gerçekten yurt dışı için bile çok yüksek bir fiyat anlamına geliyor. Ancak katlanabilir modeller şu an hep böyle satılıyor. Mate X için Huawei tam 2.600 dolar istiyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni dönemin katlanmayan fütüristik modeli