reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019
Katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019

Katlanabilir telefon formunda gelecek Motorola RAZR 2019’un fiyatı netleşti

Uzun süredir gündemde bulunan yeni nesil katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019, fiyat konusunda sağlam bir sızıntı aldı.

Motorola RAZR efsanesi bir “yeni nesil akıllı katlanabilir telefon” olarak geriye geliyor. Lenovo çatısı altında yer alan firmanın bu ilginç modeli, söylendiği kadarıyla tam 1.500 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Rakipleri Galaxy Fold ve Mate X‘ten daha ucuz ancak genel olarak çok pahalı olan telefon, buna karşın amiral gemisi özellikler de taşımayacak. Burada gücünü Snapdragon 855 serisi bir işlemciden almayacağı anlaşılan cihazın, rakiplerinden daha ufak pil taşıyacağı da belirtiliyor. Yapısı gereği firmanın burada çok büyük bir pil kullanma şansı bulunmuyor. Telefon, orijinal versiyona sadık kalınarak yatay değil dikey olarak katlanabilir yapıda. Katlandığı zaman inanılmaz ince hale gelecek denilen cihaz, bu açıdan pazardaki en taşınabilir katlanabilir telefon olacak gibi görünüyor. Ön kamera ve ahize için bir çentikle hazırlanan telefon, yine orijinal model gibi altında kalın bir bölüm taşıyor. Ekran direkt olarak buraya doğru kapanıyor. Dışında da ufak bir ikinci ekran yer alan Motorola RAZR 2019, 2019 bitmeden tanıtılacak deniyor.

Katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Motorola RAZR 2019 pek merak uyandırmıyor

Genel olarak fiyatlardan dolayı katlanabilir telefonların hepsi öne çıkamıyor. Ayrıca bir de kullanıcıları korkutan sorunlar bulunuyor. Halen Galaxy Fold ve Mate X’in satışa çıkması bekleniyor. Katlanabilir telefonların genel kullanıcı kitlesine ancak 2021’den sonra ulaşacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

En pahalı iPhone 11 modelleri