reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 5

İşte Xiaomi Mi Band 5 için ortaya çıkan ilk bilgiler

Büyük ses getiren akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4, biliyorsunuz daha çok kısa süre önce tanıtıldı. Ancak şimdiden Xiaomi Mi Band 5 için ilk bilgiler geldi.

Gelişmiş akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4, yapılan indirimler sayesinde şu an Türkiye’de 230 TL seviyesinde bulunuyor. Renkli ekranlı ve aşağıda yer verdiğimiz özellikleriyle büyük beğeni toplayan ürün, genel olarak büyük talep görüyor. Durum böyleyken firma bir sonraki model üzerinde de çalışmaya başlamış durumda. Xiaomi destekli Huami tarafından aktif olarak geliştirme aşamasına girdiği aktarılan Xiaomi Mi Band 5, söylendiği kadarıyla önümüzdeki yıl satışa sunulacak. Yani 2020’yi Mi Band tarafı için boş geçmeyecek olan firma, elbette şimdilik modelin özellikleri ya da tasarımı hakkında herhangi bir paylaşımda bulunmuyor. Mi Band 4 ile birim alanda sınırları zorlayan firma, Mi Band 5 ile yeni tasarıma geçebilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 teknik olarak şu detaylara sahip

Model üstüne geldiği Mi Band 3’e oranla farkını görebileceğiniz üzere bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Hemen her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, içinde eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi