reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik böyle gelse güzel olmaz mıydı?

Büyük ses getiren akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 için ilginç bir sızıntı yapıldı.

Xiaomi Mi Band 5, biliyorsunuz uzun süre önce firmanın 3 Nisan tarihli Xiaomi Smart Inn Mi Fan Festival kapsamında tanıtılacak haberleriyle gündeme gelmiş ancak maalesef tanıtılmamıştı. Bu durumdan sonra Xiaomi ile Mi Band serisinin üreticisi Huami arasında bağın koptuğu yönünde dedikodular ortaya çıktı. Daha sonra bu yalanlanmış, Huami dev isim Xiaomi ile ortaklığın devam ettiğini ve Mi Band 5‘in 2020 bitmeden mutlaka tanıtılacağı aktarmıştı. Genel olarak çok merak edilen model, halen tasarımsal olarak kendinisi göstermiş değil. Ancak bugün gündeme modeli gösterdiği iddia edilen görseller düştü. Bu aşağıda görebileceğiniz görseller sağlam kaynaklara göre tamamen sahte. Ancak bu tasarım Mi Band 5 için imkansız da durmuyor. Xiaomi Mi Band 5 bu tasarımdaki gibi olsa çok büyük beğeni toplar yorumları yapılıyor. Burada sadece alt kısımdaki siyah delik rahatsız edici duruyor. Xiaomi’nin gerçekten böyle bir boşluk / delik kullanması çok da olası durmuyor. Yeni ürünün ekran açısından birim alandan yani gövdesinden sonuna kadar yararlanması bekleniyor. Bu sahte sızıntı da bu konuda bir ön gösterim yapıyor olabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 modelini teknik olarak Xiaomi Mi Band 4’ü katlaması bekleniyor

Mi Band 4 hatırlamak adına 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran yer alıyor. Hemen her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, içinde yerini aldığı eski modele nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli