reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5 rakibi Amazfit Band 5

Xiaomi Mi Band 5 rakibi Amazfit Band 5 Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin rakibi Amazfit Band 5 artık Türkiye pazarında da satılıyor. İşte fiyat ve özellikler;

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin arkasında biliyorsunuz Huami firması yer alıyor. Huami‘nin kendi ürün gamı olan Amazfit serisine eklediği son modeli ise Amazfit Band 5 akıllı bileklik olmuştu. İşte bu model Türkiye’de resmi garantili olarak 329 TL‘den satışa sunuldu. Xiaomi’nin satış kanalına giren akıllı bileklik, hatırlamak adına 1,1 inç 126×294 piksel renkli AMOLED ekrana sahip ve 45’ten fazla saat arayüzü taşıyor. Farklı renklerde gelen model, SpO2 ile nabız sensörlerine sahip ve her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. Amazon Alexa desteği öne çıkan detaylarından olan Amazfit Band 5 akıllı bileklik, 125 mAh pil üzerine kuruluyor ve bununla 15 günlük bir pil ömrü sunuyor. Bu arada Xiaomi, aşağıdaki Amazfit modellerini de satıyor:

Amazfit Band 5 ile rekabet edecek Xiaomi Mi Band 5 için bilinmesi gerekenler

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor. 

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli