reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit GTR 2e ve Amazfit GTS 2e

Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e ve Amazfit GTS 2e

Amazfit GTS 2e

Amazfit GTR 2e ve GTS 2e akıllı saatler Türkiye’de satışta; işte fiyatlar

Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2 akıllı saat modellerinin altına eklenen Amazfit GTR 2e ve Amazfit GTS 2e artık Türkiye pazarında.

Şık tasarımı ve genel olarak fiyat performans oranı ile dikkat çeken akıllı saat modellerinden olan Amazfit GTR üstüne gelen Amazfit GTR 2 ve kardeşi Amazfit GTS 2, geçtiğimiz aylarda ilginç birer versiyon kazanmıştı. Bu versiyonlar abilerinden doğal olarak daha ucuzlar ve daha yüksek pil ömrü sunuyorlar. Yurt dışı fiyatları 122 dolar seviyesinde olan Amazfit GTR 2e ve Amazfit GTS 2e akıllı saatler, fiyatı dahili Wi-Fi’a sahip olmamalarıyla düşürüyorlar. Bu bağlamda modellerin pil ömürleri de iki katına çıkmış durumda. Tasarımları aynı olan saatlerden GTR 2e ve GTS 2e’nin 24 günlük bir kullanım ömürleri bulunuyor Türkiye fiyatları iki model için de 1.149 TL seviyesinde yer alıyor. Saatlerin birbirlerinden tek farkı ise görebileceğiniz üzere tasarımları oluyor.

Amazfit GTR 2e ve GTS 2e için temel olan Amazfit GTR 2 ve GTS 2 akıllı saatler neler sunuyordu?

Amazfit GTR 2, yuvarlak tasarımda ve çok şık görünüyordu. 1,39 inç 450 nit AMOLED ekrana sahip model, hemen her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve GPS + GLONASS ile NFC desteklerini taşıyor. Elbette su geçirmeyen akıllı saat, telefon bildirimlerini üzerine alabiliyor ve kandaki oksijen değeri ölçümü yanında uyku takibi de yapabiliyor. 4 GB dahili depolama alanı olan model, özel bir modda tam 38 günlük bir pil ömrü sunuyor. Bu gerçekten oldukça iyi görünüyor. Modelin yurt dışı fiyatı 161 dolar seviyesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit GTS 2 ise kare tasarımı yapısını benimsiyor. Yan tarafında tek bir döndürülebilir buton yer alan ürün, 1,65 inç 450 nit AMOLED ekran kullanıyor ve GTR 2 gibi her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. GPS’i bulunan saat, 4 GB dahili depolamaya sahip ve normal kullanımda sekiz gün gibi iyi sayılacak bir pil ömrü getiriyor. Elbette telefonların bildirimlerini üzerine alabilen ve GTR 2 gibi telefon görüşmesine imkan tanıyan suya dayanıklı GTS 2, 147 dolarlık bir yurt dışı satış fiyatına sahip.

İlginizi Çekebilir

Tam süspansiyon sistemine sahip elektrikli scooter