reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Amazfit GTR akıllı saat

Türkiye’de satılan Xiaomi Amazfit GTR akıllı saate ilginç özellik

Huami tarafından üretilen şık akıllı saat modeli Xiaomi Amazfit GTR, kısa süre önce gönderilen güncelleme ile ilginç bir özellik kazandı.

Şık tasarımı ve genel olarak fiyat performans oranı ile dikkat çeken akıllı saat modellerinden olan Xiaomi Amazfit GTR, uzun zamandır Türkiye’de satılan ürünlerden. Şu an bazı kanallarda 880 TL seviyesinde bulunabilen saat, kısa süre önce Amazfit GTS ile beraber bir yazılım güncellemesi aldı. İşte bu güncelleme ile her iki modele de sanıyoruz daha önce hiç duymadığımız “gündüz uyku takibi” özelliği getirildi. Normalde uyku takibini gece yapan saatler, artık gündüz şekerleme yapmayı sevenleri de kapsama alanına alıyor. Burada takip sürecinin 20 dakikadan uzun kestirme seansları için olduğu firmanın verdiği bilgiler arasında. GTR için 1.3.5.77, GTS içinse 0.0.9.12 sürüm kodlarıyla gelen son güncellemenin, başka herhangi bir yenilik getirmediği ve düzeltme yapmadığı görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit GTR için bilinmesi gerekenler

Saatin 47 mm versiyon 1,39 inç 454×454 piksel, 42 mm model ise 1,2 inç 390×390 pikselAMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gorilla Glass 3 ile korunan saat, iOS ve Android cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kurabiliyor. 50 metre derine indirilebilen akıllı saat Amazfit GTR, her kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Modelin 47 mm versiyonu 410 mAh piliyle normal kullanımda tam 24 gün, 42 mm versiyonu ise 195 mAh piliyle normal kullanımda 12 gün boyunca görev yapıyor. Bu süreler basit saat modunda 74 ve 34 gün gibi inanılmaz sürelere kadar çıkabiliyor. NFC’si bulunan saatin, GPS + ve GLONASS destekleri de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Alandaki en iyi modellerden Apple Watch Series 5